Platforma-Taktyczna gier zespołowych

Platforma społecznościowa Polskich graczy Delta Force Xtreme


#1 2013-02-07 02:16:37

 Czarny986

Administrator

Skąd: Ożarów Maz.
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 80
Punktów :   

SPOTKANIE ZAPOZNAWCZE 08.02.2013

Panowie w ten piątek 08.02.2013 ( TEN PIĄTEK ) od godziny 19stej odbędzie się dziewicze spotkanie naszej platformy. Może mieć ono charakter wielaki. Mianowicie ma ono służyć integracji i poznaniu poszczególnych uczestników platformy, ich preferencji Itp.

Na pierwszym spotkaniu powinniśmy już mieć udostępniony program mumble który wrzucę jutro na serwer i zapodam linki. Jest to program z darmowym serwerem, trochę pogmatwany ale w ostatecznym rozrachunku daje radę. Serwer mumble będzie postawiony na serwerze z DFXem i będzie uruchamiany w razie potrzeb. Dołączanie do serwera mumble odbywa się za pośrednictwem IP serwera, IP kompa HOSTOWEGO jest stałe więc będziemy mogli dodać serw mumble do ulubionych itp. Dołączanie powinno być w miarę proste.

Nie mam sprecyzowanych zagadnień co do dziewiczego spotkania, przypuszczam że będzie ono bardzo testowe z racji tego że mapy do symulacji i treningów będą powstawać dopiero od przyszłego tygodnia.

Jako że jest to pierwszy temat o spotkaniu przedstawię jak wygląda sprawa z zapisywaniem się.

Na każdym temacie będzie LISTA osób które będą na spotkaniu.

Spotkania nie są obowiązkowe, lecz obecność na nich może wpłynąć na karierę w platformie.

Jeśli wiem że będę w stanie być na spotkaniu na serwerze, wpisuję się na listę kopiując ją i wklejając się pod kolejnym wolnym numerem lub tworzę nowy numer.

Jeśli nie wiem czy będę, nie wpisuję się na listę! A odpowiednim postem informuję o możliwości pojawienia się.

Osoby wpisane na listę pod karą śmierci muszą być o danej godzinie na serwerze. Za brak czasu na grę oczywiście nie ma restrykcji, każdy ma obowiązki Itp. Ale jeśli już wiem że będę miał czas, zapiszę się a potem mnie nie będzie to jestem nie w porządku wobec innych. To brak szacunku.




Także jak już wyjaśniliśmy sobie pewne konwenanse to zaczynajmy!


Nazwa naszego serwera to zawsze Skrót PT z dopiskiem DFX albo SOMOD W ten sposób rozgraniczamy w jaki typ gry gramy. Czyli w nazwą " kampanii " będzie P-T DFX lub P-T SO MOD


OKEJ KONIEC Z INSTRUKCJAMI!

- Data 08.02.2013

- Godz. 19.00

- GRA - DFX

- Serwer P-T DFX

Lista osób obecnych:

1. Czarny986
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.


Kubix wyjechał na ferie, jego na pewno nie będzie.


Gdy umrę, pochowajcie mnie do góry nogami, tak aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę!

Offline

 

#2 2013-02-08 13:31:04

Gwynbleidd

Platformowicz

28484666
Zarejestrowany: 2013-02-02
Posty: 10
Punktów :   

Re: SPOTKANIE ZAPOZNAWCZE 08.02.2013

1. Czarny986
2.Gwynbleidd
3.
4.
5.
6.
7.
8.

Offline

 

#3 2013-02-08 15:50:30

 HAWKMOON

Platformowicz

1914786
Skąd: Żukowo
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: SPOTKANIE ZAPOZNAWCZE 08.02.2013

Niestety mam dzisiaj korepetycję na 18 i będę dopiero koło 20. Potem pakuje się na ferie i znikam na tydzień w górach. Ale Gwynbleidd to mój brat także wszystko mi przekaże. Przepraszam z góry za nieobecność.

Offline

 

#4 2013-02-08 16:03:44

 Czarny986

Administrator

Skąd: Ożarów Maz.
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 80
Punktów :   

Re: SPOTKANIE ZAPOZNAWCZE 08.02.2013

Spokojnie, norma, ferie są. Miłej zabawy i czekamy na Ciebie. Połamania desek.


EDIT


Panowie, muszę was przeprosić. Ale z racji poślizgu i konfigurowania komputera nie bardzo mogłem hostować serwer. Włączyłem go na chwilę po czym musiałem wyłączyć ponieważ musiałem na biegu konfigurować zdalne sterowanie komputerem hosta.

Ogólnie rzecz biorąc lagi są spore, ale jest kilka czynników od tego zależących. W domu był inny użytkownik internetu który grał akurat w jakąś przeglądarkową RPG która doi internet jak wiadro..

Kolejnym czynnikiem jest to że komputer jest usytuowany w piwnicy. Karta sieciowa łapie tam tylko na połowę zasięgu rutera co pewnie też ma wpływ. Wymienię dopiero co kupioną USB Wi-fi na standardową sieciówkę Wi-Fi z anteną nie pod USB a do wejścia PCI na płytę główną. bodajże. Także Póki co wielki sukces. SERWER uruchomiony!

Teraz trzeba się ustawić już poważnie na granie.

Testowałem dziś zdalną kontrolę. Jestem w stanie pełni kontrolować hosta.

Jest DOBRZE!


Gdy umrę, pochowajcie mnie do góry nogami, tak aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę!

Offline