Platforma-Taktyczna gier zespołowych

Platforma społecznościowa Polskich graczy Delta Force Xtreme


#1 2013-04-26 10:12:28

 Czarny986

Administrator

Skąd: Ożarów Maz.
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 80
Punktów :   

Ogłoszenie w sprawie hostowania symulacji. - Najbliższe plany PT

Z racji tego Że DFX a zarówno też SO mod jest grą mniej popularną. Jest coraz mniej graczy. Prowadzenie rozległych symulacji jest bardzo utrudnione.

Wnioskuję o przeniesienie prowadzenia symulacji jako takich tylko na platformę gier kooperacyjnych. Niestety, jest nas za mało do prowadzenia rozgrywek symulacyjnych korzystając tylko z graczy żywych.

Czyli wszystkie zaawansowane i przygotowane scenariusze wojenne będą się odbywać tylko na bazie gier typu cooperative. Do tego celu przygotuję kilka różnych kampanii, w peru, columbii, afganistanie, iraku, kuwejcie, Indonezji. Każda kampania będzie o zróżnicowanym stopniu trudności. Będzie wymagała użycia pojazdów i współpracy od graczy.

Póki co moim planem działania na najbliższy czas jest hostowanie map treningowych i poprowadzenie kilku treningów zgrywających.

W tym czasie stworzę kilka nowych mapek do pierwszej kampanii i będzie można zacząć prowadzenie symulacji.

Oczywiście nie oznacza to że wszystkie gry będą prowadzone tylko w COOP. Tylko zaawansowane scenariusze i symulacje będą prowadzone w COOPach.

Będziemy hostować różne gry typu TDM i TKOTH. Ale symulacja na TDM i TKOTH nie wychodzą za specjalnie. Więc będą to gry prowadzone tylko dla rozrywki.

Mój aktualny operator będzie mi uruchamiał Stały adres IP więc nasz serwer będzie prawie 12h/7 czyli około serwer będzie aktualny i na chodzie codziennie od godziny 16 do godziny 2.00 To chyba dobrze nie?

W tedy nasze forum będzie miało sporą popularność, może się rozreklamujemy i przybędzie nam nieco polaczków.

W tedy rozważę przeniesienie gier symulacyjnych z powrotem na TDM bądź TKOTH. I stworzenie tej ligi o której tak była wiercona dziura w brzuchu. Póki co liga jest zbędna. Ale w przyszłości gdyby było kilkunastoro użytkowników forum można by było prowadzić zawody zespołowe na małych mapkach. i konkursy z nagrodami.


Gdy umrę, pochowajcie mnie do góry nogami, tak aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę!

Offline